Tamamen güvenli sıcaklık Sensörü

45 yılı aşkın bir süre boyunca elektrik sıcaklık sensörlerini imal etmekteyiz.

Ürünlerimizi, ilk başta çoğunlukta endüstriyel fırın üretici firmalarına teslim ediyorduk, fakat ürün yelpazesini genişletmeyi başardıktan sonra, çok kısa bir zamanda sanayinin hemen hemen her dalının temsilcileriyle yakın işbirliği kurmaya fırsatımız olmuştur. 

Bugün, sıcaklık ölçümü teknolojileri dalında firmamız, dünyanın en büyük tedarikçileri arasında yer almaktadır.

2012 yılının başından itibaren, patlama riski yüksek olan ve özel ölçüm sistemlerini gerektiren ortamlarda ve sanayinin birçok branşlarında kullanılmak üzere özel rezistans termometrelerini de sunmaya başlamıştık.

Firmamız bünyesinde 2011 yılında başlatılan 94/9/EC sayılı ATEX (ATmosphères EXplosibles) direktifi uyarınca kalite yönetim kontrolü, bu tip onaylı sensörlerin üretimi için gerekli bir koşul teşkil etmektedir.

Ayrıca, sürekli değişen sanayi ve teknolojik çözümlerinin ihtiyaçlarını ileride de karşılayabilmemiz için, ürünlerimizin sürekli gelişimini ve farklı uygulama alanlarına adapte olmalarını sağlamakta yükümlüyüz. 

Bu nedenle de teklifimizi, kömür tozu ve metan patlama riski de içeren potansiyel patlayıcı ortamlarda kullanılabilir termocupuller ve rezistanslı termometreler ile 2013’den itibaren genişletmeyi planlıyoruz.

Potansiyel patlayıcı ortamlarda kullanılabilir sensörlerimiz, genel olarak kimya, petrokimya, makine ve tesis mühendisliğinin yanı sıra, sanayi, petrol ve doğal gaz gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Ürünler ...